Lviv
-2...+2° C

ДЕКОМУНІЗАЦІЯ

    Великодорошівська сільська Рада розташована у центрі національно-визвольного руху українців 20-го та 21-го століть. За кілька кілометрів від малої Батьківщини Євгена Коновальця, та багатьох інших відомих та невідомих борців за волю України, з комунізмом, москалями, поляками, німцями, запроданцями та іншими ворогами. А декомунізація юридично завершилась лише цього року. Хоча фактично вона ще триває. Комунізм, як і його мутація москалі - це нелюдське, ганебне, жорстоке, безжалісне, зле явище глибоко вкорінилося не лише у жителів східної України, але і Західної. Зокрема у жителів сіл Великий та Малий Дорошів. Він як вірус чи бур”ян, мутує та виростає знову і знову. 
   І молоде покоління, котре виросло у незалежній Україні, люди котрі мають можливість об”єктивно відрізнити зло від добра, все одно обирають зло. Продовжувачі справи Леніна, Сталіна, Путіна та інших виродків живуть серед нас, дихають українським повітрям, живуть на українській землі, а в душі це комуняки та москалі. Вони ненавидять не лише українців, але й все українське. Їм байдуже на страшну смерть мільйонів українців. Вони і надалі готові їх мурдувати та вбивати. Зараз вони це роблять купуючи москальські товари, платячи за москальські соц. мережі, слухаючи москальську музику, дивлячись москальські серіали, користуючись москальськими банками, допомагаючи терористам та роблячи інші злі вчинки. І чекають свого часу. Як тільки з”явиться найменша можливість, вони творитимуть те, що і їх попередники. 
    БУДЬМО МУДРИМИ, ПАТРІОТИЧНИМИ, МУЖНІМИ, НАПОЛЕГЛИВИМИ, НЕБАЙДУЖИМИ, ЧЕСНИМИ, СИЛЬНИМИ – ВБИЙМО, ДЛЯ ПОЧАТКУ, КОЖЕН У СОБІ КОМУНЯКУ ТА МОСКАЛЯКУ !!! 

Автор: Руслан Рудик   date 19.03.2017 13:44:37

ДЕКОМУНІЗАЦІЯ ФОТО ГАЛЕРЕЯ

Останні Новини