Lviv
-2...+2° C

ПІДСУМКИ 2016 РОКУ.

        Завершується 2016р., час підвести підсумки життя громади Великодорошівської сільської ради. Життя та робота керівництва та мешканців будуть оцінюватись за п”ятибальною шкалою. Чим більший бал тим краща оцінка діяльності. 

   Голованенко В.І. – голова, котра прийшла до влади заради продовження справи “папєрєдніків” – корупціонерів, клептоманів-казнокрадів та їх помічників-маргіналів. Але усвідомивши, що задуми не вдасться втілити у життя пішла з посади. Це її можливо єдиний позитивний вчинок. За це вона отримує тверду “двійку”.

    Кирилюк В.В. – людина, котра незважаючи на всю заслужену критику, найкращий голова з усіх, що були. Не маючи жодного досвіду у державному управлінні, за короткий час зумів опанувати багато знань, умінь та навиків. Не маючи майже ніякої підтримки з будь-якого боку, зумів організувати роботу сільської ради та громади. Зумів зробити більше ніж усі попередні голови разом взяті. За це отримує тверду “четвірку”.

   Виконавчий комітет – не заважав роботі сільської ради та громади. Все робив у міру можливостей та фінансів. Зрізав дерева біля школи, підготував пасовище до чемпіонату світу з ракетомодельного спорту, створив веб-сайт сільської ради, привіз піску до школи, контролював проведення та завершення проектів, санвузла у школі та вуличного освітлення, ремонту примішення сільської ради та інших справ. За ці справи заслуговує на “трійку”. 

    Депутати – не дозволили і надалі розкрадати кошти з бюджету, не допустили “папєрєдніків” до керування сільською радою. І це мабуть всі їх досягнення. Їх апатія, байдужість, безініціативність, безвідповідальність не лише перед виборцями, але насамперед перед своїми нашадками не дозволили зробити багато добрих справ. Депутати не підвищили податки для багатих, не хотіли прибрати у селах, не хотіли навести мінімального порядку, не заробили для сіл жодної копійки, не провели жодного земельного аукціону. Це наводить на думку, що вони продали своїх виборців комусь сторонньому. Сподіваємось, що не продешевили. За ці справи заслуговують на “двійку”. 

    Особливих слів заслуговує громада Великодорошівської сільської ради. 
    Релігійне життя громади це кілька відсотків людей, котрі ходять до храмів. Решті все до лампочки. Кошти зібрані на потреби церкви розподіляються та витрачаються якимось незрозумілим та таємничим чином. 

   Суспільно-політичне життя також майже на дні. Третина людей не ходять на вибори. Потім кажуть, що їх знову надурили. Мінімальну активність проявляють у кращому випадку кілька відсотків жителів. 

   Спортивне життя також ледве жевріє. У школі бракує інвентаря. Спортивні секції відвідують кілька дітей. 

   Екологічна культура на найнижчому рівні. Каналізації виведені у потічки. Сміття викидається де кому заманеться. Заплатити 25 грн. за місяць вважається поганим тоном. Про сортування сміття майже ніхто не знає і знати не хоче. Живемо гірше за свиней. 

  Справи в освіті не набагато кращі. Вчителі кажуть, що їм мало платять і тому погано вчать. Батьки кажуть, що вчителям платять, тому вони мають добре вчити. А на дітей всім начхати. Керівництво школи та батьківського комітету варті одне одного. Як можна так ненавидіти своїх дітей? 

   Десятки гектарів заростають кількаметровими бур”янами, а скільки ллється та сиплеться у землю, це просто жахіття. Наші предки у могилах перевертаються від таких “господарів”. Такого безгосподарного та варварського ставлення до землі немає у жодній нормальній державі. 

  За таке життя, громада Великодорошівської сільської ради заслуговує тверду “двійку”.

Автор: Руслан Рудик   date 29.12.2016 22:25:26

ПІДСУМКИ 2016 РОКУ. ФОТО ГАЛЕРЕЯ

Останні Новини